Mecz Las Palmas vs Almeria 0-1

Dnia 2024-03-17 15:15 odbyło się spotkanie Las Palmas kontra Almeria: 0-1

Wczoraj, 17 marca 2024 roku, na Estadio de Gran Canaria odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Las Palmas i Almeria. Spotkanie to było częścią 29. kolejki La Liga, a kibice obejrzeli zacięte starcie obu zespołów. Po pełnych napięcia 90 minutach to drużyna Almeria wyszła zwycięsko, pokonując gospodarzy 1-0. Już w pierwszej połowie goście objęli prowadzenie, utrzymując je do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Las Palmas - Athletic Club zakończony wynikiem 0-2

Las Palmas - Athletic Club, wynik spotkania: 0-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Las Palmas i Athletic Club w ramach 28. kolejki La Ligi zakończył się zwycięstwem gości 0-2. Spotkanie, które odbyło się 10 marca o godzinie 15:15 na Estadio de Gran Canaria, przyniosło bramki już w pierwszej połowie, a ostateczny rezultat nie uległ zmianie do końcowego gwizdka sędziego.

Getafe kontra Las Palmas, wynik 3-3

Na stadionie Estadio Coliseum miało miejsce spotkanie Getafe kontra Las Palmas - 3-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Getafe i Las Palmas w ramach 27. kolejki La Ligi na Estadio Coliseum zakończył się remisem 3-3. Pomimo prowadzenia 3-1 po pierwszej połowie, obie drużyny nie potrafiły utrzymać wyniku do końcowego gwizdka sędziego. Spotkanie było pełne emocji i zwrotów akcji, które z pewnością zapadną w pamięć kibiców na dłużej.

Las Palmas kontra Osasuna, wynik 1-1

Dnia 2024-02-25 17:30 na stadionie Estadio de Gran Canaria miał miejsce mecz między Las Palmas oraz Osasuna: końcowy wynik 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Las Palmas a Osasuna w ramach 26. kolejki La Ligi zakończył się remisem 1-1. Spotkanie rozegrane na Estadio de Gran Canaria nie przyniosło rozstrzygnięcia, mimo że obie drużyny miały swoje okazje. Wynik na przerwę to 0-0, a jedynego gola w meczu zdobył XYZ w drugiej połowie. Mecz odbył się 25 lutego o godzinie 17:30, a relację przygotowujemy dla Was dzień po wydarzeniu, mając nadzieję, że dostarczy Wam emocji z tego starcia.

Mecz pomiędzy Atletico Madrid vs Las Palmas wynik spotkania 5-0

Mecz między Atletico Madrid oraz Las Palmas zakończony wynikiem 5-0 dnia 2024-02-17 13:00 na stadionie Estádio Cívitas Metropolitano

Atletico Madrid rozgromiło Las Palmas w meczu La Liga rozegranym w Estádio Cívitas Metropolitano z wynikiem 5-0. Drużyna prowadzona przez trenera Simeone kontrolowała grę od pierwszego gwizdka sędziego, zdobywając dwie bramki przed przerwą i dodając kolejne trzy po wznowieniu gry. Mecz odbył się 2 dni temu, 17 lutego o godzinie 13:00, w ramach 25. kolejki ligowej.

Mecz pomiędzy Las Palmas kontra Valencia wynik 2-0

Spotkanie Las Palmas - Valencia, wynik 2-0

W ostatnim meczu ligowym drużyna Las Palmas podejmowała Valencię na Estadio de Gran Canaria. Spotkanie, które odbyło się dnia 10 lutego o godzinie 20:00, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Pomimo bezbramkowego wyniku na przerwę, Las Palmas potrafiło skutecznie wykorzystać okazje w drugiej połowie i zapewnić sobie cenne trzy punkty w 24. kolejce La Liga.

Granada CF kontra Las Palmas, wynik końcowy 1-1

Mecz Granada CF - Las Palmas zakończony wynikiem 1-1

W dniu 3 lutego 2024 roku na Estadio Nuevo Los Cármenes odbył się mecz pomiędzy drużynami Granada CF i Las Palmas, zakończony remisem 1-1. Wynik na przerwę wskazywał prowadzenie drużyny Granada CF wynikiem 1-0. Spotkanie odbyło się w ramach 23. kolejki La Liga o godzinie 15:15. Obecny czas pisania relacji to 5 dni, 16 godzin i 10 minut od meczu.

Las Palmas - Real Madrid, wynik końcowy 1-2

Dnia 2024-01-27 15:15 na obiekcie Estadio de Gran Canaria miało miejsce spotkanie Las Palmas - Real Madrid: wynik końcowy 1-2

Dzisiaj na Estadio de Gran Canaria odbył się mecz pomiędzy drużyną Las Palmas i Real Madrid w ramach 22. kolejki La Liga. Mecz zakończył się wynikiem 1-2, a zawodnicy Realu zdołali odwrócić losy spotkania po niespodziewanym bezbramkowym remisie na przerwę.

Mecz Rayo Vallecano kontra Las Palmas, wynik 0-2

Rayo Vallecano - Las Palmas, wynik spotkania - 0-2

W ostatnim spotkaniu ligowym drużyna Rayo Vallecano podejmowała ekipę Las Palmas na Estadio de Vallecas. Mecz zakończył się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy wynikiem 2-0. Bramki padły w pierwszej połowie, co dało Las Palmas cenne trzy punkty w walce o ligowe punkty.

Las Palmas kontra Villarreal 3-0

Mecz Las Palmas vs Villarreal zakończony wynikiem 3-0

W meczu 20. kolejki La Liga Las Palmas zaskoczyło swoich kibiców wygrywając 3-0 z Villarreal. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy. Mecz odbył się 13 stycznia 2024 roku o godzinie 13:00 na Estadio de Gran Canaria.

Las Palmas vs Barcelona, wynik końcowy 1-2

Mecz Las Palmas kontra Barcelona zakończony wynikiem 1-2

Wczorajszy mecz ligi La Liga pomiędzy drużynami Las Palmas i Barcelona dostarczył wielu emocji i zwrotów akcji. Spotkanie, które odbyło się w Estadio de Gran Canaria, zakończyło się zwycięstwem Barcelony 2-1, choć na przerwę to gospodarze prowadzili 1-0. Zobaczymy, jakie wydarzenia miały miejsce na boisku.

Las Palmas vs Cadiz wynik meczu 1-1

Las Palmas - Cadiz, wynik spotkania - 1-1

Wczoraj na Estadio de Gran Canaria odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Las Palmas i Cadiz. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a na przerwę Las Palmas schodziło z prowadzeniem 1-0. Mecz miał miejsce w ramach 17. kolejki La Ligi.

Las Palmas - Getafe 2-0

Las Palmas kontra Getafe, wynik spotkania - 2-0

Wczorajszy wieczór na Estadio de Gran Canaria przyniósł emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Las Palmas i Getafe w ramach 15. kolejki La Liga. Las Palmas zdołało pokonać rywali 2-0, a już na przerwę wyszli z prowadzeniem 1-0, co dało im ważne trzy punkty w tabeli.