Las Palmas - Cadiz, wynik spotkania - 1-1

Wczoraj na Estadio de Gran Canaria odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Las Palmas i Cadiz. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a na przerwę Las Palmas schodziło z prowadzeniem 1-0. Mecz miał miejsce w ramach 17. kolejki La Ligi.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Las Palmas a Cadiz

17 grudnia 2023 roku na Estadio de Gran Canaria odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Las Palmas i Cadiz w ramach 17. kolejki La Liga. Sędzią głównym spotkania był Alejandro Muniz Ruiz. Mecz zakończył się remisem 1-1.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez cały mecz, tworząc niesamowitą atmosferę, która dodatkowo podgrzewała emocje na boisku.

Pierwsza bramka padła już w 7. minucie meczu, kiedy to Pejiño strzałem zaskoczył bramkarza Cadiz i tym samym zapewnił prowadzenie swojej drużynie. Las Palmas prowadziło 1-0 do przerwy, a kibice byli w siódmym niebie z radości.

W drugiej połowie Cadiz starał się odrobić straty i wreszcie, w 83. minucie udało im się wyrównać za sprawą Chrisa Ramosa, który świetnie wykorzystał sytuację i ustawił wynik na 1-1. Las Palmas próbowało odpowiedzieć, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem.

Obie drużyny otrzymały kilka żółtych kartek, co świadczyło o zaciętej walce na boisku. Kirian Rodríguez z Las Palmas oraz Iván Alejo, Lucas Pires i Fali z Cadiz zostali ukarani przez sędziego.

Następne mecze dla Las Palmas to starcia z Athletic Club, Barcelona i Tenerife, natomiast Cadiz zmierzy się z Real Sociedad, Granada CF oraz Southampton. Emocje się nie skończyły, a kibice z niecierpliwością wyczekują kolejnych spotkań swoich ulubionych drużyn.