Na stadionie Estadio Coliseum miało miejsce spotkanie Getafe kontra Las Palmas - 3-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Getafe i Las Palmas w ramach 27. kolejki La Ligi na Estadio Coliseum zakończył się remisem 3-3. Pomimo prowadzenia 3-1 po pierwszej połowie, obie drużyny nie potrafiły utrzymać wyniku do końcowego gwizdka sędziego. Spotkanie było pełne emocji i zwrotów akcji, które z pewnością zapadną w pamięć kibiców na dłużej.

Relacja z meczu Getafe - Las Palmas

Mecz pomiędzy drużynami Getafe i Las Palmas rozpoczął się o godzinie 17:30 na Estadio Coliseum w ramach 27. kolejki La Liga. Sędzią głównym spotkania był Pablo González Fuertes z Hiszpanii.

Na samym początku spotkania Getafe objęło prowadzenie za sprawą Jaime Maty, który strzelił gola w 11. minucie po asyście Diego Rico. Niespełna trzy minuty później na listę strzelców wpisał się M. Greenwood, podwajając prowadzenie dla gospodarzy. Las Palmas odpowiedziało bramką Sandro Ramíreza w 35. minucie, zmniejszając straty. Na kilka chwil przed przerwą N. Maksimović ponownie podwyższył prowadzenie dla Getafe, ustalając wynik na 3-1 na korzyść gospodarzy przed przerwą.

Po powrocie z szatni to drużyna Las Palmas zaczęła odnosić sukcesy. W 50. minucie Sergi Cardona zdobył bramkę, zmniejszając różnicę na tablicy wyników. Sytuacja ta zmotywowała graczy, a efektem było wyrównanie w 57. minucie za sprawą M. El Haddadiego, który ustalił wynik meczu na 3-3.

Spotkanie było bardzo emocjonujące, obie drużyny starały się grać ofensywnie i zdobyć kolejne bramki. Żółte kartki leciały gęsto, zarówno dla gospodarzy, jak i gości. José Ángel Carmona, Mason Greenwood, Ilaix Moriba i Jaime Mata zostali ukarani kartkami po stronie Getafe, natomiast za Las Palmas kartkę obejrzał Javier Muñoz.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3-3, po zaciętym starciu obu drużyn. Następne mecze dla Getafe to starcia z Valencią, Gironą oraz Sevillą, natomiast Las Palmas zmierzy się z Athletic Club, Almerią oraz Barceloną.