Mecz Las Palmas kontra Barcelona zakończony wynikiem 1-2

Wczorajszy mecz ligi La Liga pomiędzy drużynami Las Palmas i Barcelona dostarczył wielu emocji i zwrotów akcji. Spotkanie, które odbyło się w Estadio de Gran Canaria, zakończyło się zwycięstwem Barcelony 2-1, choć na przerwę to gospodarze prowadzili 1-0. Zobaczymy, jakie wydarzenia miały miejsce na boisku.

Relacja z meczu piłki nożnej: Las Palmas - Barcelona

Mecz pomiędzy drużynami Las Palmas a Barceloną odbył się w Estadio de Gran Canaria w ramach 19. kolejki La Liga. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 2-1, mimo że na przerwę gospodarze schodzili z prowadzeniem 1-0.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich ulubieńców. Sędzia główny, Pablo González, miał pełne ręce roboty, musiał ukarać zawodników aż ośmioma żółtymi kartkami oraz dwiema czerwonymi.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 12. minucie za sprawą bramki Sandro Ramíreza, który wykorzystał świetne dośrodkowanie M. El Haddadiego. Barcelona dopiero w drugiej połowie zdołała doprowadzić do wyrównania. W 55. minucie Ferran Torres strzelił gola po asyście Sergiego Roberto. Chwilę przed końcem meczu, İ. Gündoğan zdobył bramkę na wagę trzech punktów dla gości, ustalając wynik na 2-1.

Niestety, emocje sięgnęły zenitu w końcówce spotkania, kiedy to Daley Sinkgraven z Las Palmas otrzymał czerwoną kartkę za brutalne wejście, co skróciło drużynę gospodarzy o jednego zawodnika na boisku.

Las Palmas w następnych meczach zmierzy się z Villarrealem, Rayo Vallecano i Realem Madryt, natomiast Barcelona będzie rywalizować z Osasuną, Realem Betis oraz ponownie z Villarrealem.