Spotkanie Celta Vigo kontra Las Palmas, wynik końcowy 4-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Celta Vigo i Las Palmas przyniósł widowiskowe starcie, które zakończyło się zwycięstwem gospodarzy z wynikiem 4-1. Spotkanie, które odbyło się dwa dni temu o godzinie 12:00 na stadionie Abanca-Balaídos, było pełne emocji i doskonałych akcji, które mogły podobać się wszystkim fanom piłki nożnej. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej szczegółów z tego starcia w ramach La Liga, w 32. kolejce sezonu.

Mecz pomiędzy Celta Vigo a Las Palmas - Ekscytujące starcie na Abanca-Balaídos

W środę, 20 kwietnia 2024 roku, na stadionie Abanca-Balaídos odbyło się emocjonujące spotkanie między drużynami Celta Vigo i Las Palmas w ramach 32. kolejki La Ligi.

Sędzią głównym tego starcia był Francisco Hernandez Maeso z Hiszpanii, który doprowadził do emocjonującej rywalizacji na murawie.

Początek meczu nie zwiastował tak intensywnej gry, jaką mieliśmy okazję zobaczyć później, jednak już w 11. minucie Las Palmas wyszło na prowadzenie za sprawą strzału Juanmy Herzoga, który pokonał bramkarza Celtów, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. M. El Haddadi zaliczył asystę przy tym trafieniu.

Celta Vigo szybko odpowiedziała, gdy w 37. minucie Iago Aspas wyrównał stan meczu po podaniu Carlesa Péreza, co sprawiło, że kibice dostali właśnie to, na co czekali - wyrównane widowisko.

Na krótko przed przerwą W. Swedberg ustalił wynik na 2-1 na korzyść gospodarzy, ponownie Aspas miał swój udział w akcji, tym razem asystując i sprawiając radość fanom Celtów.

Druga połowa rozpoczęła się dynamicznie, a w 71. minucie T. Douvikas wpisał się na listę strzelców, zdobywając bramkę po asyście Aspasa, powiększając przewagę Celta Vigo do 3-1.

Nie minęło wiele czasu, a w 76. minucie to właśnie Aspas znów popisał się golem, tym razem asystując przy trafieniu Douvikasa, ustalając wynik meczu na korzyść gospodarzy 4-1.

W drugiej połowie żółtą kartkę otrzymał Jørgen Strand Larsen z Celta Vigo za faul w 66. minucie, natomiast żadna z drużyn nie zanotowała czerwonej kartki podczas tego meczu.

Po końcowym gwizdku kibice Celta Vigo mieli powody do zadowolenia, gdyż ich drużyna pokonała Las Palmas 4-1. Emocjonujące widowisko na Abanca-Balaídos zakończyło się sukcesem gospodarzy, którzy okazali się lepszą drużyną tego dnia.

Następne wyzwania czekają obie drużyny, a dla Celta Vigo będą to spotkania z Alaves, Villarrealem i Atletico Madrid, podczas gdy Las Palmas zmierzy się z Gironą, Realem Sociedad oraz Mallorcą.