Na stadionie Estadio de Gran Canaria dnia 2024-04-27 12:00 miało miejsce spotkanie Las Palmas vs Girona zakończone wynikiem 0-2

W meczu 33. kolejki hiszpańskiej La Liga drużyna Las Palmas podejmowała Gironę na Estadio de Gran Canaria. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 0-2, po tym jak wynik na przerwę wskazywał 0-1. Mecz odbył się 27 kwietnia 2024 roku o godzinie 12:00, a relację przygotowujemy w dniu 29 kwietnia 2024 roku o godzinie 06:27.

Mecz pomiędzy drużynami Las Palmas a Girona w ramach La Liga

Estadio de Gran Canaria, 27 kwietnia 2024, godzina 12:00

Relacja z przebiegu meczu:

Zaczynamy! Dzisiaj na Estadio de Gran Canaria spotykają się Las Palmas i Girona. Atmosfera na stadionie jest gorąca, kibice dopingują swoje drużyny od samego początku.

8’ – Pierwsza akcja Las Palmas, ale bramkarz Girony pewnie łapie piłkę. Goście szybko odpowiadają kontrą.

26’ – GOOOOL! David López otwiera wynik spotkania na korzyść Girony! Kapitalne wykończenie akcji po zagraniu zespołowym. Gospodarze muszą teraz gonić wynik.

37’ – Pierwsza żółta kartka dla Girony, a otrzymuje ją Artem Dovbyk po zbyt zdecydowanym wejściu w środku boiska.

39’ – Kolejna żółta kartka dla Gości! Tym razem kartonik otrzymuje Yangel Herrera za faul na skrzydłowym Las Palmas.

45’ – Mika Mármol z Las Palmas dostaje żółtą kartkę tuż przed przerwą. Gospodarze muszą uważać, aby nie grać w osłabieniu.

Pierwsza połowa dobiega końca, wynik 0-1 dla Girony. Czy Gospodarze zdołają odwrócić losy tego spotkania?

57’ – GOOOOL! To już 0-2 dla Gości! Tym razem w strzałocie A. Dovbyk, który wykorzystuje podanie od kolegi. Las Palmas ma teraz ogromne problemy.

69’ – Yan Couto otrzymuje żółtą kartkę po faulu na linii bocznej. Girona kontroluje sytuację na boisku.

Koniec spotkania na Estadio de Gran Canaria. Las Palmas 0-2 Girona. Goście wyjeżdżają z pełną pulą punktów. Gospodarze muszą popracować nad skutecznością, jeśli chcą zanotować lepsze wyniki.

Po meczu obie drużyny mają trudne starcia przed sobą. Las Palmas zmierzy się z Real Sociedad, Mallorca i Real Betis, natomiast Girona czekają starcia z Barceloną, Alaves i Villarreal.